High School

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Most elite high school far around!

Čas dogajanja na forumu

SEPTEMBER
 
Mesec september se vstrajno približuje svoji, z listjem obdani, postelji, v kateri bo prespal celotno leto. Gospod oktober že čaka, da posveti z novimi izzivi naproti.
Vsako deževno jutro - včasih celo sončno - v katerega se prebudijo dijaki je čarobno. Ptičice kljub vremenu letajo naokoli, čepijo na vejah dreves ali se sprehajajo po ulicah, v upanju, da najdejo kaj hrane. Mnogo ptic je že odletelo v južne kraje, da bi se izognile mrazu.
Kljub dežju se še kdaj prikaže kakšen sončni žarek, ki zdolgočasene dijake prepoji z veseljem in radostjo.
Narava je lepo obarvana, v rjavih in rdečih barvah pa se blestijo tudi listi dreves.
Edino zelenje, ki je še ostalo so sobne rastline in iglavci.
Dijaki, čas je torej, da se prepustite čarom narave in čez vikendi obiščete kakšen gozd, jezero, slap ali kaj podobnega.
A na knjige nikar ne pozabite, počasi bo treba zagarati v novem šolskem letu.
 
9°C
www.SlikoMat.com

Forumsko osebje

ADMINISTRATORJI
- Isabella Rosalie Lillard Callas
- Elizabeth Jordan Brooks
- Abbrence(y) Courtney Hale
 
MODERATORJI
trenutno jih še ne potrebujemo
 
MISS & MISTER HIGH SCHOOLA
-
-
 
 

2 posters

    Kavarna

    avatar
    Gost
    Gost


    Kavarna Empty Kavarna

    Objavlja  Gost Sob Okt 11, 2008 8:53 pm

    Na vogalu neke ulice stojijo manjša lesena vrata, nad njimi pa lesena tabla, v obliki skodelice, z napisom Kavarna. Je najboljša kavarna v celem mestu, vendar je tako skrita, da je mnogo ljudi sploh ne opazi. Tu strežejo okusne muffine ter piškotke, v glavnem pa kapučino, najrazličnejše kave, vročo čokolado, čaj in ostale tople napitke.
    Jess
    Jess
    Dijak/inja 1. letnika


    Female
    Število prispevkov : 20
    Age : 29
    Registration date : 29/12/2008

    Kavarna Empty Re: Kavarna

    Objavlja  Jess Tor Mar 17, 2009 8:58 pm

    [Kiki. Sorry k si tok doug mogla čakat na tale post.. Embarassed Kavarna 115264 ]
    Pritrdila je Kikinemu stavku o fantih. "Prasci na kvadrat!" je zavila z očmi. "Upam, da bom tudi jaz nekako izdelala razred... Zaenkrat mi kaže dobro," je dodala. "In ja, Michael je tisti črnolasec. Zdaj pa reci, če ni božanski! Vsaj na pogled. Ampak... No ja, videz vara." Začelo jo je zebsti in ponovno se je tesneje zavila v svojo tanko jopico. "Plesno-navijaška skupina in pevski zbor! Enako!" je navdušeno odgovorila. Tako se je veselila vseh trenutkov, ki jih bosta s Kiki lahko preživeli skupaj in še nikdar se ni tako veselila svoje odločitve, da se vpiše na Highschool. "Prav, pojdiva," ji je pritrdila in odpravili sta se v Kavarno.
    *
    Ko je Kiki odprla vrata ju je zajel val toplega zraka, pomešanega z vonjem po kavi in slaščicah. Kavarna ni bila ravno velika, pa tudi ne najbolj znana, a Jesss je bila v hipu všeč. Sedli sta za majhno leseno mizico in nekaj minut brez besed uživali toploto, ki ju je obdajala. Njun mir je zmotila visoka natakarica s temno poltjo in dolgimi, temno rjavimi lasmi. "Kaj vama lahko prinesem?" je zanosljala in pripravila svinčnik in blokec. Naročili sta pijačo in ponovno začeli pogovor. "Povej mi več o kužku! Meni ga oče ne dovoli kupiti..." je zavzdihnila Jess. Nasmehnila se je Kiki in še enkrat pomislila, kako hvaležna je lahko, da ima tako čudovito prijateljico. Najboljšo prijateljico.
    Kiki
    Kiki
    Dijak/inja 2. letnika


    Female
    Število prispevkov : 48
    Age : 29
    Registration date : 12/10/2007

    Kavarna Empty Re: Kavarna

    Objavlja  Kiki Tor Mar 17, 2009 11:13 pm

    Ko sta z Jess vstopili v kavarno je prijetno zadišalo po kavi. Brez besed sta se vsedli za leseno mizico in se prepustili vonju sveže kave pomešanim z slaščicami. Po nekaj minutah je prišla natakarca. ˝Jaz bom ledeno kavo in muffin z jagodo.˝ Je rekla in se nasmejala natakrci, ki si je vse skrbno zapisala in odšla. ˝Ah, mala Lil.˝ Je rekla in se nasmejala tolikom dogodkom, ki sta jih preživeli skupaj. Minilo je že celo leto! O Lil je zmeraj imela veliko za povedati. ˝Ti povem kako ime sem ji dala?˝ je rekla in se nasmejala. ˝Obljubi, da se neboš smejala!˝ je dodala nekoli glasneje in se v trenutku zresnila. ˝Just a Lil' Bit Luck. Od tukaj ven pride tudi Lil al pa Lucky.˝ Je pojasnila. Kiki redko kdaj pokliče Lil z celim imenom, razen takrat ko je zelo jezna na njo. ˝Res? Škoda, da ga nesmeš imeti. ˝ Je rekla in žalostno skopihnila. ´Mogoče, pa bi ga ji lahko jaz podarila´se je zamislila. Med tem pa je natakarca prinesla njuno naročilo in Kiki je ˝lačno˝ posegla po muffinu, saj se ji je že zelo zaluštal. Odkar je odšla iz Francije še ni imela časa, da bi prišla na ledeno kavo in muffin. ˝Si želiš pšička?˝ je vprašala ko je pogoltnila košček muffina. Zdaj sta sedeli na toplem in ju veter ni mogel več napihati, zato je lase spustila iz čopa in slekla tanko jakno in pri tem gledala Jess. Ni se je mogla nagledat, ko pa je tako dolgo ni videla. ˝Prej sva govorili o Michaelu? Nisi ga vredna.˝ Je rekla in spet namenila vgriz v muffin. ˝Veš, fanti bodo prišli in odšli. Redko s katerim boš dalj časa.˝ Je rekla. ´Ko bi tudi jaz verjela svojim besedam.´. Se je zamislila in na obraz se ji je prikradel nasmešek. Odločila se je, da se ne bo več sekirala zaradi fantov in od zdaj bo spet na njenih licih nasmešek.
    [NB Razz zato sn ti zaj doosti napisala hh xD]

    Sponsored content


    Kavarna Empty Re: Kavarna

    Objavlja  Sponsored content


      Danes je Pet Maj 10, 2024 2:33 pm