High School

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Most elite high school far around!

Čas dogajanja na forumu

SEPTEMBER
 
Mesec september se vstrajno približuje svoji, z listjem obdani, postelji, v kateri bo prespal celotno leto. Gospod oktober že čaka, da posveti z novimi izzivi naproti.
Vsako deževno jutro - včasih celo sončno - v katerega se prebudijo dijaki je čarobno. Ptičice kljub vremenu letajo naokoli, čepijo na vejah dreves ali se sprehajajo po ulicah, v upanju, da najdejo kaj hrane. Mnogo ptic je že odletelo v južne kraje, da bi se izognile mrazu.
Kljub dežju se še kdaj prikaže kakšen sončni žarek, ki zdolgočasene dijake prepoji z veseljem in radostjo.
Narava je lepo obarvana, v rjavih in rdečih barvah pa se blestijo tudi listi dreves.
Edino zelenje, ki je še ostalo so sobne rastline in iglavci.
Dijaki, čas je torej, da se prepustite čarom narave in čez vikendi obiščete kakšen gozd, jezero, slap ali kaj podobnega.
A na knjige nikar ne pozabite, počasi bo treba zagarati v novem šolskem letu.
 
9°C
www.SlikoMat.com

Forumsko osebje

ADMINISTRATORJI
- Isabella Rosalie Lillard Callas
- Elizabeth Jordan Brooks
- Abbrence(y) Courtney Hale
 
MODERATORJI
trenutno jih še ne potrebujemo
 
MISS & MISTER HIGH SCHOOLA
-
-
 
 

2 posters

    Jezero

    avatar
    Gost
    Gost


    Jezero Empty Jezero

    Objavlja  Gost Sre Feb 25, 2009 9:07 pm

    Ravno jezero je posebnost lepega parka.
    Ni zelo veliko, je pa toplo in poleti primerno za plavanje, pozimi pa na svoj račun pridejo navdušenci drsanja.
    Ob jezeru je čudovito rastlinstvo in nekaj klopi, ob katerih lahko občuduješ razgled.
    Hanna
    Hanna
    Dijak/inja 1. letnika


    Female
    Število prispevkov : 53
    Age : 30
    Registration date : 23/11/2008

    Jezero Empty Re: Jezero

    Objavlja  Hanna Tor Mar 10, 2009 6:47 pm

    Hannah je tokrat za razliko prišla v šolo pred poukom in je imela še veliko časa, zato je odšla k jezeru, ki je bil nekaj minut hoje oddaljen od šole. Bil je lep sončen dan, takšen, ki jih je Hanna oboževala. Na očeh je imela svoja 'specialna' sončna očala, ki jih je zadnje čase pogosteje nosila. Usedla si je na najbližjo klop k nekemu dekletu. Nekaj časa je samo tiho sedela, nato pa ni več zdržala, da ne bi govorila. "Lep dan, kajne?" Iz torbe je vzela plastenko vode in spila požirek, nato jo pa vrnila. "Hodiš na High School? Kateri letnik pa si?" Hanna kar ni morala nehati spraševati in upala je, da se njeni sogovorki to ne zdi nadležno. "Mimogrede, Hanna." Ni bila vajena, da bi si segala v roke, zato je le pokimala.


    [Kiki Jezero 115264]
    Kiki
    Kiki
    Dijak/inja 2. letnika


    Female
    Število prispevkov : 48
    Age : 29
    Registration date : 12/10/2007

    Jezero Empty Re: Jezero

    Objavlja  Kiki Sob Mar 14, 2009 9:36 pm

    Tokrat, začuda se je Kiki uredila dosti prehitro pred poukom. Zaželela si je svežega zraka. Vzela je povodec in nan pripela svojo majhno psičko Lil in jo odpeljala na sprehod ob jezeru. Zagledala je samotno klopco in se namestila nanjo, ter Lil spustila iz povodca. Čez čas je opazila dekle, ki se je najverjetneje, tako kot ona sprehajala. Opazila je, da se ji približuje. Vsedla se je zraven nje, ampak nobeni ni stekla beseda. Kmalu je zaslišala glas. ˝Ja, res je lep dan.˝ Je rekla in z glavo pokimala. Svoj pogled je usmerila v dekle, opazila je, da je zelo lepa. ˝Ja, hodim na Highschool, sem pa 2. letnik. ˝ Je ponosno rekla. ˝Pa ti?˝ je smeje rekla. ˝Saj res, jaz sem pa Kiki˝ Je rekla in preusmerila pogled k Lil, ki je bila v bližini jezera, zato se je vstrašla da bo padla v jezero in jo je poklicala k sebi. Lil je ubogljivo stekla k njej in ji sedla ob nogi in radovedno opazovala Hanno. Kmalu je premagala radovednost in stekla k njeni nogi ter zalajala, kot ukaz, da naj jo poboža. Kiki se je zasmejala. ˝S kot pa si?˝ Je rekla Kiki, da je pretrgala tišino. Septembra je Kiki vedno imela nekaj domotožja zato je v začetnih tednih bila tiho.
    Hanna
    Hanna
    Dijak/inja 1. letnika


    Female
    Število prispevkov : 53
    Age : 30
    Registration date : 23/11/2008

    Jezero Empty Re: Jezero

    Objavlja  Hanna Sob Mar 14, 2009 9:50 pm

    Odahnila si je, ko je zaslišala, da je dekle vseeno začelo komunicirati z njo, saj ji vseeno ne bi bilo najbolj po godu, da bi izpadla kot kakšna trapa, ki govori sama s seboj. "Fazanka sem, torej 1. letnik." Skremžila se je, nato pa nasmehnila. "Me veseli." Vesela je bila, da je sklenila novo prijateljstvo, saj ji velikokrat lahko prav pride. Hanna je zaslišala, da Kiki nekoga kliče, zato je nekaj časa premišljala koga le. Opazila je, da se jima je približevala psička. To je torej bila Lil. Hanna je zelo rada imela živali, zato je veselo opazovala malo maltežanko. Pobožala je Lil in se zasmejala. "Iz Los Angelesa. Pa ti?"
    Kiki
    Kiki
    Dijak/inja 2. letnika


    Female
    Število prispevkov : 48
    Age : 29
    Registration date : 12/10/2007

    Jezero Empty Re: Jezero

    Objavlja  Kiki Ned Mar 15, 2009 12:23 pm

    Ker je bil september, je bilo značilno, da ni bilo ne toplo ne mrzlo zraven tega pa je pihal mrzli veter, ki je mršil Kikine dolge lase. Veter je močneje zapihal in Kiki je zazeblo, zato se je še tesneje ovila v svojo prehodno jakno. ˝Jaz sem pa iz Francije.˝ Je odgovorila in se nasmehnila. Svoje lase, je zataknila za ušesa, čeprav tam niso bila dolgo je bila zadovoljna. ˝Mrzlo je, neda?˝ Je smeje rekla. ˝Katero smer študija si pa izbrala?˝ Je z radovednostjo vprašala Kiki. Lil je že postala tečna in je skalala po Kikinih hlačah in jih umazala. ˝Presneto, zdaj se bom mogla it domau še preoblečt.˝ Je rekla in namenila Lil grdi pogled. Stegnila je roko in si čohala hlače, da bi blato šlo dol, ampak še vedno je ostajalo gor. ˝Lil!˝ se je še zadrla in se pognala za njo. Verjetno ju je bilo smešno videti. Nato se je vrnila k Hanni in nadaljevala klepet.
    Hanna
    Hanna
    Dijak/inja 1. letnika


    Female
    Število prispevkov : 53
    Age : 30
    Registration date : 23/11/2008

    Jezero Empty Re: Jezero

    Objavlja  Hanna Ned Mar 15, 2009 9:00 pm

    "Uau, si pa lahko srečna, da si iz takšnega mesta." Sama si je že od nekdaj želela živeti v Franciji, vendar je bila tam samo na počitnicah. "Malo pa res." Nasmehnila se je in si zadrgo na jopici popravila navzgor. "Splošno. Pa ti?" Opazovala je Kiki in Lil ter se zraven smejala. Pogrešala je svojo psičko Pinky, ki jo je pustila doma, saj ji starša nista dovolila, da jo vzame s seboj. "Oh tudi moja psička je takšna, včasih še hujša," je smeje dejala. "Koliko je pa stara Lil?" je nato vprašala.
    Kiki
    Kiki
    Dijak/inja 2. letnika


    Female
    Število prispevkov : 48
    Age : 29
    Registration date : 12/10/2007

    Jezero Empty Re: Jezero

    Objavlja  Kiki Tor Mar 17, 2009 10:50 pm

    ˝Ja sej je fajn živet v Franciji. Še dobro da je metro, drugače nevem kako bi šla kam. ˝ Je rekla in pomislila na zastoje, ki so v Franciji. ˝Jaz sem tudi na splošni˝ je rekla in lase vstrajno tlačila za ušesa. Lil je bila tema o kateri bi lahko govorila dan in noč. Vendar se je zadržala vsaj za zdaj. ˝Vbistvu je stara 1. leto.˝ Je rekla in ji popravila mašeljček, ki ji ga je dala v glavo preden sta odšli na sprehod. ˝Dobila sem jo lani, kot darilo in spomin ker sem odšla iz Francije.˝ je rekla in vedno ko je govorila o Franciji se je spominjala njega... ˝Rees? Psičko imaš? ˝ je navdušeno rekla Kiki. ˝Jo imaš tukaj?˝ je radovedno spraševala. Če je kaj imela rada so bile to živali. Ampak lepe živali - pse, mačke, vendar ne prevlke pse.. ˝In kaj si si izbrala za dejavnosti?˝ Spet je zapihal močan veter in nekatero lisje je nosilo po tleh in pri tem ustvarjalo šum.
    Hanna
    Hanna
    Dijak/inja 1. letnika


    Female
    Število prispevkov : 53
    Age : 30
    Registration date : 23/11/2008

    Jezero Empty Re: Jezero

    Objavlja  Hanna Čet Mar 19, 2009 11:19 pm

    "No, potem se pa bovo videvale," je rekla in se nasmehnila. "Srčkana je." Tudi sama je Pinky velikokrat nadela mašeljček ali pa jo celo oblekla oblačila tako, da je imela Pinky odštekan stil pravtako kot Hanna. "Jaap. Višavsko terierko po imenu Pinky. Morda je ime malce odštekano, ampak vseeno." Tole ime ji je takrat padlo prvo na pamet in zdelo se ji je, da je bilo psički celo všeč, zato jo je tako tudi poimenovala. "Še ne. Vendar sta mi mati in očim obljubila, da mi jo bosta najverjetneje naslednji teden pripeljala." Res je bila vesela, saj to si je že na začetku šolskega leta želela, a je ni dobila. "Plesno-navijaško skupino in borilne veščine," je odgovorila in se nasmehnila. Morda sta bila res dva popolnoma različna športa, a oba je imela rada. "Pa ti?"
    Kiki
    Kiki
    Dijak/inja 2. letnika


    Female
    Število prispevkov : 48
    Age : 29
    Registration date : 12/10/2007

    Jezero Empty Re: Jezero

    Objavlja  Kiki Ned Mar 22, 2009 9:25 pm

    ˝Potem bi pa lahko kdaj odšli na sprehod.˝ Je navdušeno rekla Kiki in sputila Lil, da je se veselo pognala za listom, ki ga je slučajno nosil veter. ˝Plesno-navijaška skupina in pevski zbor.˝ Je rekla. Tudi sama je včasih trenirala borilne večine, ampak je po dveh mesecih opoustila. Bile so preveč divje za razvajeno dekletce. Ozrla se je po Hanninem stilu. Bil je čisto drugačen od njenega. Zdel se ji je ne čuden ampak takšen, kot ga ona sama ne bi imela. Ampak sicer se je rada družila z lepimi ljudmi ampak ni več gledala na to kako so oblečeni ampak kakšna oseba so. Ozrla se je v Hannin obraz in opazila, da je pravzaprav zelo lepo dekle. Nasmejala se je. ˝Ti pa imaš svoj stil.˝ Je rekla in se nasmejala. ˝Kaj če bi odšle kam?˝ je z upanjem vprašala. Zunaj je bilo zelo mrzlo oziroma pihal je zelo mrzel veter.
    Hanna
    Hanna
    Dijak/inja 1. letnika


    Female
    Število prispevkov : 53
    Age : 30
    Registration date : 23/11/2008

    Jezero Empty Re: Jezero

    Objavlja  Hanna Tor Mar 24, 2009 8:04 pm

    "Seveda!" Hanni je bila ta zamisel všeč, saj bi tako bila več na zraku, pa tudi Pinky bi se bolje počutila. "Torej se bova tudi videvale pri plesno-navijaški skupini." Nasmehnila se je, nato pa spet prikimala. "Itak," je kratko odgovorila. Čeprav je bil odštekan ji je bil zelo všeč. Veliko ljudi ji je že reklo, da ima nekakšen unikaten stil in pravzaprav je bila unikatna tudi ona sama, zato je nikoli je nisi mogel natanko posnemati. "Končno," zasmejala se je, nato pa nadaljevala "sama te nisem upala vprašati. Imaš kakšen predlog kam bi lahko šle?" Rahlo je povzdignila desno obrv in čakala na odgovor.
    Kiki
    Kiki
    Dijak/inja 2. letnika


    Female
    Število prispevkov : 48
    Age : 29
    Registration date : 12/10/2007

    Jezero Empty Re: Jezero

    Objavlja  Kiki Sre Mar 25, 2009 11:03 pm

    ˝Hm...˝ je pomislila Kiki. ´Kam bi lahko odšli pred poukom?´ Nasmejala se je. V misli so se ji prikradle več idej. ˝Zamislila sem si več možnosti. Lahko greva zdaj ali pa po pouku k frizerju. Nujno ga rabim!˝ Je nekoliko glasneje rekla in pokazala na svoje lase, imela je sicer rahlo poškodovane od ravnanja in vsega tega šmorna, ampak pri frizerju je bila nazadnje enkrat poleti. ˝Druga možnost, da grema v kino pogleat kako doro komedijo al pa grozlivko. ˝ Je rekla in se nasmehnila. Bila je tudi za dramo, ampak sicer je itak bilo vseeno, kaj bosta pogledali. ˝Tretja možnost lahko grema kaj pojest v restavracijo Promise. Sem lačna in to zelo˝ je rekla in ji pomežiknila med tem, pa se je prijela za trebuh, saj ji je zahrulilo. ˝Saj res, druga odpade, ker kino ne dela zjutraj.˝ Je žalostno zavzdihnila. ˝Imaš ti kakšen predlog, če ne pa izberi.˝ je potrpežljivo rekla Kiki in pogledala Hanno ter počakala na odgovor.
    Hanna
    Hanna
    Dijak/inja 1. letnika


    Female
    Število prispevkov : 53
    Age : 30
    Registration date : 23/11/2008

    Jezero Empty Re: Jezero

    Objavlja  Hanna Sre Mar 25, 2009 11:09 pm

    "Težko se bo odločiti," je rekla potiho. "Tudi jaz bi rabila frizerja, ker sem se odločila za nove lasne podaljške že spet, prav tako sem pa tudi zelo lačna." Hanna je nekaj časa bila tiho in premišljevala. "Kaj pa, če bi šli sedaj jest po pouku bi se pa dobili in šli k frizerju? Za oboje trenutno nimava časa, poleg tega pa sem trenutno bolj lačna kot pa potrebna friziranja. Kaj praviš?" Nasmehnila se je in se ozrla v po naravi.
    Kiki
    Kiki
    Dijak/inja 2. letnika


    Female
    Število prispevkov : 48
    Age : 29
    Registration date : 12/10/2007

    Jezero Empty Re: Jezero

    Objavlja  Kiki Pon Maj 04, 2009 10:03 pm

    ˝Ja maš prav. Zjutraj se more jest.˝ Je dejala Kiki in se nasmejala. Lil je, kot bi vedela, da more stekla k njej. ˝Samo Lil moram odpeljati domov. Prideš z mano al se kje dobima?˝ Je vprašala in počakala ter po nekaj minutah odšla. Seveda sta z Hanno izmenjali številke, da se bosta našli. Lil ji je ubogljivo skakljala ob nogi in se trenutno ni zmenila za vse druge pse, namreč srečali sta jih kar nekaj. V žepu je poiskala slušalke jih vtaknila v telefon in v ušesa, si namestila ustrezno pesem in se podala na pot, do svoje sobe, nato pa tja kamor bo rekla Hanna.

    [Lahko bi začela pisat v am pač neki gostilni al ki boma jedli Razz =) ]
    Hanna
    Hanna
    Dijak/inja 1. letnika


    Female
    Število prispevkov : 53
    Age : 30
    Registration date : 23/11/2008

    Jezero Empty Re: Jezero

    Objavlja  Hanna Čet Maj 14, 2009 9:52 pm

    "Hmm.. Raje se kar dobiva. Slišala sem za restavracijo Promise in naj bi bila dobra. Tako, da bi lahko šli tja," je predlagala Hanna in se nasmehnila. Že od nekdaj je denar raje zapravljala v restavracijah kot pa da bi kuhala doma, saj je bila mnenja, da je tako manj škode. Včasih pa se je v kakšno restavracijo odpravila le zato, da bi se počutila bolj pomembno. Izgubila se je v mislih, zato je rahlo stresla z glavo, da je spet prišla k sebi. Nekaj časa je še opazovala Kiki in Lil kako sta odhajale, nato se pa še sama počasi odpravila v nasprotno smer do restavracije.

    Sponsored content


    Jezero Empty Re: Jezero

    Objavlja  Sponsored content


      Danes je Ned Apr 28, 2024 8:25 am