High School

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Most elite high school far around!

Čas dogajanja na forumu

SEPTEMBER
 
Mesec september se vstrajno približuje svoji, z listjem obdani, postelji, v kateri bo prespal celotno leto. Gospod oktober že čaka, da posveti z novimi izzivi naproti.
Vsako deževno jutro - včasih celo sončno - v katerega se prebudijo dijaki je čarobno. Ptičice kljub vremenu letajo naokoli, čepijo na vejah dreves ali se sprehajajo po ulicah, v upanju, da najdejo kaj hrane. Mnogo ptic je že odletelo v južne kraje, da bi se izognile mrazu.
Kljub dežju se še kdaj prikaže kakšen sončni žarek, ki zdolgočasene dijake prepoji z veseljem in radostjo.
Narava je lepo obarvana, v rjavih in rdečih barvah pa se blestijo tudi listi dreves.
Edino zelenje, ki je še ostalo so sobne rastline in iglavci.
Dijaki, čas je torej, da se prepustite čarom narave in čez vikendi obiščete kakšen gozd, jezero, slap ali kaj podobnega.
A na knjige nikar ne pozabite, počasi bo treba zagarati v novem šolskem letu.
 
9°C
www.SlikoMat.com

Forumsko osebje

ADMINISTRATORJI
- Isabella Rosalie Lillard Callas
- Elizabeth Jordan Brooks
- Abbrence(y) Courtney Hale
 
MODERATORJI
trenutno jih še ne potrebujemo
 
MISS & MISTER HIGH SCHOOLA
-
-
 
 

2 posters

    Jedilnica

    avatar
    Gost
    Gost


    Jedilnica Empty Jedilnica

    Objavlja  Gost Pon Okt 06, 2008 10:03 pm

    Jedilnica je razkošno opremljena, o hrani in kuharicah pa si vsak misli svoje. Na voljo je raznolika hrana in pijača, ki se ozira na potrebe učencev. Hrana je navdno zdrava in ne premastna.
    Bella
    Bella
    Admin, dijak/inja 1. letnika
    Admin, dijak/inja 1. letnika


    Female
    Število prispevkov : 437
    Age : 30
    Registration date : 22/08/2007

    Jedilnica Empty Re: Jedilnica

    Objavlja  Bella Ned Mar 22, 2009 9:26 pm

    Bella se je v ponedeljek zjutraj v šolo primajala popolnoma omotična. Posledica je bila pestra noč. Bolela jo je glava in vse okončnine, grozno je bila žejna in najraje bi legla na tla kar sredi avle. Njenega mačka bi bolje opisala beseda tiger. Zavzdihnila je in se kot senca privlekla do avtomata z vodo. V platičen kozarček je natočila hladno vodo in jo na dušek izpila. Odvrgla je lonček in se s slabotnim nasmeškom na obrazu odpravila v jedilnico. Skozi velika črna sončna očala je gledala po skoraj polnem prostoru in premišljevala, kaj bo jedla. Ni imela ravno veliko izbire in njen želodec je bil zaradi alkohola občutljiv. Kot vedno, je po prenapiti noči, vzela navaden jogurt. In v tem trenutku je prav oboževala sončna očala, veliki temni kolobarji pod njenimi očmi in bleda polt, prav tako pa ni uspela namazati niti trepalnic, so izdajali kakšna noč je za njo. Bella je bila tako izčrpana, da ni bila spodobna obleči kaj bolj spodobnega od široke črne majice s kapuco, ki je last njenega bivšega fanta, in spranih svetlih kavbojk, v slabem stanju. Tudi njena obutev ni bila nič boljša. Sive allstarke z veliko luknjo v podplatu, njene stare črne allstarke je minulo noč pobruhala z mešanico vina, vodke in absinta. Samo ob spominu jo je zabolelo v želodcu in zvila bi se v dve gubi, če ne bi prisedla k modrolaski. ''Anna'' jo je kar se da veselo pozdravila in se sklonila, da jo je objela in poljubila na lica. Bella se ni spomnila kdaj je prišla domov, niti tega, kdaj je izgubila izpred oči Anno. ''Torej, kako si?'' je vprašala in z obotavljanjem gledala v jogurt.
    Anna
    Anna


    Female
    Število prispevkov : 18
    Age : 32
    Registration date : 13/03/2009

    Jedilnica Empty Re: Jedilnica

    Objavlja  Anna Pon Mar 23, 2009 12:38 pm

    Anna je sedela za mizo v jedilnici in poskušala vase spraviti vsaj grižljaj zajtrka. A po burni in napiti noči ji ni pasalo čisto nič. Saj ni bila toliko pijana, da se ne bi spomnila kaj je počela...a bilo je dovolj hudo, da je imela še zjutraj bolečine v glavi in ji je bilo slabo. Izpustila je žlico in zagrabila kozarec z navadno vodo. Počasi je srkala med tem pa poskušala odmisliti pijačo, ki jo je pila včeraj. Če bi ji bilo malo bolj slabo bi verjetno zdajle že pobruhala jedilnico. A tako hudo spet ni bilo. Premišljevala je kje je Bella. Včeraj sta bili skupaj a čez čas je kar izginila. Anno je zelo zelooo skrbelo zanjo in še vedno jo skrbi...Kaj će ni prišla domov...kaj če se ji je kaj zgodilo???... si je mislila in upala, da se bo vsak čas prikazala v jedilnici. Igrala se je s hrano, ki jo je imela na krožniku a kmalu jo je minilo sploh pogledati v krožnik. Nakar je zaslišala Bello kako kliče njeno ime. Oddahnila si je.
    "Bella!" je rekla in ji vrnila objem in poljub na lička...velikokrat si je zaželela, da bi jo lahko poljubila tudi kam drugam...
    "Kam si izginila včeraj?? Veš koliko me je skrbelo zate?? Nikoli več ne naredi tega!!" ji je zabičala, ko je Bella prisedla. Bila je besna...a vesela, da je živa in zdrava.
    "Kako sem? Še vedno malo pijano bi se lahko reklo.."
    Joj bila je tako lepa...škoda, da sta bili samo prijateljici...ko bi ji vsaj lahko povedala, kako ji je všeč...
    Bella
    Bella
    Admin, dijak/inja 1. letnika
    Admin, dijak/inja 1. letnika


    Female
    Število prispevkov : 437
    Age : 30
    Registration date : 22/08/2007

    Jedilnica Empty Re: Jedilnica

    Objavlja  Bella Sre Mar 25, 2009 9:11 pm

    Bella je nagubala čelo in se poskušala spomniti. V glavi je imela veliko črno luknjo, luknjo brez spominov. Ni se spominjala niti tega, kaj je spila in koliko, vedela je, da je bila poleg nje Anna in še nekaj drugih. ''Spomnim se, da sem izbruhala ves alkohol'' je rekla in se namrščila. Ob mislih na to, jo je zaščemelo v trebuhu in sklonila se je v dve gubi. ''Ne vem kako in kdaj sem prišla v vilo, vem le, da sem pobruhala kopalnico, posteljo in stopnišče'' se je namrščila in se prijela za želodec. Bolj kot je napenjala možgane, manj se je spominjala. Iz misli jo je predramil Annin pogled. Ni bil pogled prijateljstva, bil je nekaj več. Videla je že takšen pogled, tako jo je gledala bivša punca. Apple. Nasmehnila se je in si popravila lase, Anna pa jo je še kar gledala. ''Hej, kaj me tako gledaš?. Mi je ponoči zrastel nos?'' je vprašala in se prijela za nos. Zasmejala se je in prijateljsko ruknila Anno. Bila je boljše volje, ob njej se je počutila tako sproščeno, tako domače. Imela jo je rada, resnično. Nekako sta se ujeli, bili sta si podobni. Karakterno zelo. Na videz pa sta bili kot dan in noč.
    Anna
    Anna


    Female
    Število prispevkov : 18
    Age : 32
    Registration date : 13/03/2009

    Jedilnica Empty Re: Jedilnica

    Objavlja  Anna Čet Mar 26, 2009 3:58 pm

    "Jooj, kaj bo iz tebe Bella?" ji je rekla...in dodala: "Zakaj ne piješ tako kot jaz? Počasi in po pamet?!" bila je še zmeraj rahlo jezna nanjo a po eni strani ni mogla biti. Bila je tako lepa...sanjavo se je zagledala nanjo, predramil jo je šele Bellino glasno in začudeno vprašanje.
    "Kaj? Am...jaz...saj ni važno," ji je rekla in upala, da je Bella pozabila na to, ni hotela, da jo še vedno zaslišuje zakaj jo je tako gledala. Čeprav sta bili že kar dolgo dobri prijateljici je Anna bolj malo vedela o Belli, sploh pa ni imela pojma kakšno je njeno ljubezensko življenje...
    Rahlo se je nasmehnila na račun njene šale o velikem nosu. Ob Bellinem rahlem udarcu s komolcem jo je zaščemelo v trebuhu, metuljčki so poplesavali sem in tja v njeni notranjosti. Postalo ji je vroče.
    "Aja em...veš kaj, o tebi ne vem skoraj nič...lahko bi mi kaj povedala glede na to, da sva res dobri frendici..." ji je rekla in upala, da ni rekla kaj narobe. Čakala je na njen odgovor, med tem pa pazila, da je bi pogledala direktno v oči, saj ni hotela, da Bella sprašuje in sprašuje zakaj jo tako gleda, ker se ni hotela osramotit, ker je pač biseksualka.
    Bella
    Bella
    Admin, dijak/inja 1. letnika
    Admin, dijak/inja 1. letnika


    Female
    Število prispevkov : 437
    Age : 30
    Registration date : 22/08/2007

    Jedilnica Empty Re: Jedilnica

    Objavlja  Bella Sob Mar 28, 2009 3:44 pm

    Bella se je nasmehnila in odprla svoj navaden jogurt. V želodcu je še vedno čutila alkohol. ''Po pravici sploh ne vem kdaj sem se tako napila. Spila sem toliko kot ti, kolikor se spomnim'' je rekla in v glavi klela svojo bolezen. Zanjo pravzaprav nihče ni vedel. Bilo ji je prav, ni marala da jo ljudje zaslišujejo in sprašujejo o njej. ''O meni?'' je rekla in se nasmehnila. V usta je potisnila prvo žlico jogurta in mislila da bo bruhala, njej želodec ni bil ravno navajen hrane. Razmišljala je kaj naj pove Anni, mogoče je ona edina oseba, ki bi lahko vedela za njeno bolezen. Še enkrat se je nasmehnila. ''Ko sem bila mlajša sem imela bulimijo'' je rekla in se nasmehnila, poskušala je razbrati kaj si misli Anna, a jo je ta samo zaljubljeno gledala. Bella jo je prijela za roko in jo še vedno gledala. ''Anoreksijo imam'' je tiho rekla in si s prosto roko popravila pramen svetlih las. Med zobe je potisnila pirsing in ga pokazala Anni. ''Obožujem prsinge'' je rekla z živahnejšim tonom in dvignila majico, kjer je imela majhen črn pirsing. Pirsinge je imela tudi v hrustancu v ušesu, nameravala pa je preluknati še nos in bradavičko. ''Na hrbtu imam tatu'' je rekla in dvignila rokav desne roke, kjer je bila majhna zvezdica. Razmislila je, kaj bi ji še lahko povedala. Z resnim pogledom jo je pogledala in zajela sapo. ''Ponosna biseksualka'' je rekla in se malce zadržano nasmehnila. Nekaj njenih prijateljic se je odmaknilo od nje ko so izvedele, pravzaprav ni bila takšna da bi napadla vsako punco. Če punci ni, ji pač ni. Nikoli ni bila vsiljiva. Upala je da bo Anna razumela. ''Zdaj pa ti'' je rekla in jo dregnila pod rebra, rada je to počela. S tem je pokazala kako sproščena je. Rada je bila sproščena in pijana.
    Anna
    Anna


    Female
    Število prispevkov : 18
    Age : 32
    Registration date : 13/03/2009

    Jedilnica Empty Re: Jedilnica

    Objavlja  Anna Pon Mar 30, 2009 11:30 am

    Anna jo je pozorno poslušala. "Anoreksijo?? Kako? Zakaj??" jo je spraševala s strahom v glasu. Kako jo je šele zdaj zaskrbelo zanjo...
    Ko ji je pokazala piercinge in tatoo se je nasmehnila, za onega v jeziku je že vedela, kako ne bi, ko pa ji ga je pokazala prejšno noč, ko sta se zafrkavali in zabavali. A, da je imela anoreksijo ji še vedno ni šlo iz glave. Uboga Bella...kaj vse mora prestajati si je rekla v glavi in stisnila Bellino roko, ki jo je Bella pred parimi minutami položila na njeno.
    Ko je slišala besedo 'ponosna biseksualka' jo je zvilo v želodcu. Videla je Bello kako zaskrbljeno gleda po tem, ko ji je to povedala. Spet je začutila njen komolec v njenih rebrih in metuljčki so postajali čedalje hujši.
    "Ok...še jaz," je rekla in pomežiknila.
    "Ljudje pravijo, da sem podhranjena in anoreksična, a nisem...rada jem pizze in pa čokolado, kar najbolj redi, hehe...imam piercing v jeziku, popku in bradavički, za jezik in popek logično že veš, in pa seveda za tatooja na roki. In pa...sem biseksualka, ki jo neznansko bolj privlačijo ženske."
    Vdihnila je in izdihnila, dolg govor jo je kar malo opešal. Zdaj pa jo je samo še zanimalo, kaj bo nanj pobevedala Bella, ki jo je poslušala z velikim zanimanjem.
    Bella
    Bella
    Admin, dijak/inja 1. letnika
    Admin, dijak/inja 1. letnika


    Female
    Število prispevkov : 437
    Age : 30
    Registration date : 22/08/2007

    Jedilnica Empty Re: Jedilnica

    Objavlja  Bella Pon Mar 30, 2009 9:52 pm

    Bella je spoznala, da sta si z Anno precej podobni. Obe sta bili zmešani na pirsinge, tatuje, ponočevanje in nasploh brezskrbno življenje. Vedela je, da Anna ponavlja drugi letnik, sama pa ni bila prepričana, da bo zdelala prvega. Njen uspeh je bil popolnoma pod standardom in po pravici, je bila pri pouku vsega skupaj komaj dober teden. Poleg tega je bila pri skoraj vseh predmetih neocenjena. Ni več vedela kaj naj reče, enostavno je ostala brez besed in to se ji je pogosto dogajalo. Njena volja se je spreminjala iz sekunde v minuto in postajala je vse boljše volje. Glava je počasi popuščala in v usta je vtaknila že drugo žlico jogurta. ''Bulimijo sem pred letom dni prebolela, vsaj tako so mislili, a se je začelo obdobje anoreksije'' je rekla in se nasmehnila, zamahnila je z roko. Ni ji bilo mar. Dobro se je počutila, bila je kar srečna in njeno življenje je bilo povprečno, pravzaprav ji je oddih od domačih vse bolj pasal. Ni jih pogrešala, z izjemo očeta. ''S samopodobo imam težave že od rojstva, moje sestre so bile vedno lepše in boljše od mene'' se je namerščila in se zopet lahkotno in melodično nasmejala. ''In ti, tvoja družina?'' je vprašala, pojma ni imela, kaj se je drugače dogajalo z Anno.
    Anna
    Anna


    Female
    Število prispevkov : 18
    Age : 32
    Registration date : 13/03/2009

    Jedilnica Empty Re: Jedilnica

    Objavlja  Anna Tor Apr 14, 2009 10:05 am

    Pozorno jo je poslušala. Res se ji je smilila, a dokler je bila ob njej je bilo vse dobro.
    "Moja družina? Ok, mama je sodnica, oče pa odvetnik. Imam sestri Amelie, ki je stara 15, in Amando, ki jih ima 19, pa še brata Ashtona, ki je star 25 in živi v Afriki. Moja preteklost pač ni nič zanimivega. Edino, kar je zanimivo, je moja najboljša prijateljica Hanna, ki začuda hodi na to šolo, in zaradi tega sem boljše volje, saj se nisva videli celo poletje, ker je moji starši ne marajo in so me med počitnicami poslali h teti..." je razlagala.
    "Aja pa imam francoskega buldoga Jacka, doma imamo pa še poleg njega nemško dogo Atosa in pa Amelie ima maltežanko Kitty."
    Naredila je veliko premor in vdihnila in izdihnila.
    Opazovala je Bello in videla s kakšnim zanimanjem jo posluša. Bila je tako blizu nje, da bi jo lahko poljubila, a zdajle ni bil pravi trenutek in tudi ne upa narediti tega, da ji ne bi zamerila...čakala je na njen odziv.
    Bella
    Bella
    Admin, dijak/inja 1. letnika
    Admin, dijak/inja 1. letnika


    Female
    Število prispevkov : 437
    Age : 30
    Registration date : 22/08/2007

    Jedilnica Empty Re: Jedilnica

    Objavlja  Bella Sre Apr 15, 2009 10:20 am

    Bella se je nasmehnila. Napaka, v glavi je začutila ostro bolečino. Tiho je zastokala in se prijela za bolečo glavo. ''Nikoli več ne pijem'' je kriknila in roke so ji nebogljeno padle na mizo. Z glavo se ne naslonila na Annino ramo in upala, da ji ne bo zamerila. ''Res?'' je vprašala vsa navdušena. Še ena skupna lastnost. Obe obožujeta živali. ''Jaz imam border colliko, doma pa imam še modro perzijko'' je rekla in pogledala Anno. Pri tem je morala zviti glavo, tako da jo je gledala ravno obratno, saj je bila še vedno naslonjena na njeno ramo. ''Colliki je ime Rosalie, perzijka pa je Coco'' je vsa navdušena razlagala, oboževala je svojo mačko. Pogrešala je njen vonj in njene mehke tačke in brčice. Bila je tako nežna in ljubka in vedno jo je spravila v dobro voljo. ''Ah, kaj se je zgodilo z mano...'' se je namrščila. Pogrešala je svoj dom. Pogrešala je brezskrbne osnovnošolske dni. Nikakršnih skrbi, zabava na polno in postajanje na plaži... ''Med počitnicami pridš k men v Kalifornijo'' je nežno šepnila Anni in se ji široko nasmehnila, da je pokazala vrsto svojih belih popolnih zob.
    Anna
    Anna


    Female
    Število prispevkov : 18
    Age : 32
    Registration date : 13/03/2009

    Jedilnica Empty Re: Jedilnica

    Objavlja  Anna Čet Apr 16, 2009 9:28 am

    Anna ji je vrnila nasmeh. Ko je začutila Bellino glavo na svoji rami so njeni metuljčki v trebuhu postajali vedno močnejši. Zaželela si je biti nekje drugje, z njo. Ni ji bilo jasno zakaj kar naenkrat čuti toliko do nje in seveda ni se hotela zaljubiti, saj ni hotela imeti strtega srca na kar ni bila dobro navajena.
    "Mačko imaš? Jaz bi jo tudi imela, samo za razliko od tebe bi jaz imela sfingo, tisto brez dlake," je rekla in se nasmehnila.
    "Hej kaj če bi šli malo ven? Men tu vse smrdi," je še dodala saj ji je počasi vonj po vsej tej hrani silil na bruhanje, zaželela si je čokolade, kar je edina stvar po kateri ji ni slabo in ji pomaga po pitju.
    Bella
    Bella
    Admin, dijak/inja 1. letnika
    Admin, dijak/inja 1. letnika


    Female
    Število prispevkov : 437
    Age : 30
    Registration date : 22/08/2007

    Jedilnica Empty Re: Jedilnica

    Objavlja  Bella Ned Apr 19, 2009 9:08 pm

    Bella se je zasmejala. ''Šolske jedilnice pač'' je skomignila in se brez besed vstala. Anno je nežno prijela za roko in jo čisto rahlo potegnila za sabo. ''Torej kam?'' jo je pogledala in pri tem stopila na prste, da je bila na približno enaki višini kot ona. Njena slabost je bila, da je bilaa izredno majhna. Ampak to ji je bilo všeč, izgledala je še bolj krhka in nedolžna, predvsem pa mlajša. Na obrazu se ji je risal prikupen nasmeh in kljub temu, da je bil njen obraz popolnoma brez ličil, je bila izredno ljubka. Nikoli ni imela težav z ogrci ali mozolji, tu in tam kakšen mozoljček - to pa je bilo tudi vse. Natančno si je ogledovala prijateljičin obraz. Imela je lepe, polne ustnice, ki so bile popolnoma pravilne oblike. Njene poteze so bile neverjetno sproščene in to je povdarilo njen značaj. Oči so bile velike in obrobljene z gostimi trepalnicami, bile so ene tistih lepih, globokih oči s posebnim sijajem. Prav vse na njej je bilo čudovito. Z desno roko se je dotaknila njenega bledega lica in se nasmehnila. ''Tako lepa si...'' je rekla nepremišljeno in gledala naravnost v njene globoke oči.
    Anna
    Anna


    Female
    Število prispevkov : 18
    Age : 32
    Registration date : 13/03/2009

    Jedilnica Empty Re: Jedilnica

    Objavlja  Anna Pet Maj 08, 2009 1:45 pm

    Ko je Anna začutila Bellino roko na svoji ji je vzelo dih.
    "Hm...ne vem...v park?" je odgovorila in ob enem vprašala.
    Ko je zagledala Bellin prelep izraz na obrazu med tem, ko jo je opazovala ji je srce začelo biti hitreje.
    Ob njenih besedah, kako lepa je, je mislila, da bo vsak čas izgubila zavest.
    "Hvala, ti si še bolj," je izdavila potihoma in zardela.
    "No torej...greva nekam stran od ljudi, potrebujem cigareto pa še malo tišine," ji je rekla in se nasmehnila. Njena lička so bila še vedno (vsaj po njenih pojmih) rožasta.

    (sori za kratek post, ampak nisem wedla kaj nej napišem, odpiš čimprej;)
    Bella
    Bella
    Admin, dijak/inja 1. letnika
    Admin, dijak/inja 1. letnika


    Female
    Število prispevkov : 437
    Age : 30
    Registration date : 22/08/2007

    Jedilnica Empty Re: Jedilnica

    Objavlja  Bella Ned Maj 10, 2009 6:37 pm

    [Začela u parku nekje ><.
    Sej boš našla ^^].

    Sponsored content


    Jedilnica Empty Re: Jedilnica

    Objavlja  Sponsored content


      Danes je Ned Apr 28, 2024 12:37 pm