High School

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Most elite high school far around!

Čas dogajanja na forumu

SEPTEMBER
 
Mesec september se vstrajno približuje svoji, z listjem obdani, postelji, v kateri bo prespal celotno leto. Gospod oktober že čaka, da posveti z novimi izzivi naproti.
Vsako deževno jutro - včasih celo sončno - v katerega se prebudijo dijaki je čarobno. Ptičice kljub vremenu letajo naokoli, čepijo na vejah dreves ali se sprehajajo po ulicah, v upanju, da najdejo kaj hrane. Mnogo ptic je že odletelo v južne kraje, da bi se izognile mrazu.
Kljub dežju se še kdaj prikaže kakšen sončni žarek, ki zdolgočasene dijake prepoji z veseljem in radostjo.
Narava je lepo obarvana, v rjavih in rdečih barvah pa se blestijo tudi listi dreves.
Edino zelenje, ki je še ostalo so sobne rastline in iglavci.
Dijaki, čas je torej, da se prepustite čarom narave in čez vikendi obiščete kakšen gozd, jezero, slap ali kaj podobnega.
A na knjige nikar ne pozabite, počasi bo treba zagarati v novem šolskem letu.
 
9°C
www.SlikoMat.com

Forumsko osebje

ADMINISTRATORJI
- Isabella Rosalie Lillard Callas
- Elizabeth Jordan Brooks
- Abbrence(y) Courtney Hale
 
MODERATORJI
trenutno jih še ne potrebujemo
 
MISS & MISTER HIGH SCHOOLA
-
-
 
 

2 posters

    Klopi na kadilski strani dvorišča

    avatar
    Gost
    Gost


    Klopi na kadilski strani dvorišča Empty Klopi na kadilski strani dvorišča

    Objavlja  Gost Sre Feb 25, 2009 8:03 pm

    Tudi kadilci imajo vsakršno pravico do svojih klopi - tako so postavili tudi tri klopi, katere so poimenovali kar klopi na kadilski strani dvorišča, dijaki pa jim na kratko pravijo kar smoking benches.
    Nad klopmi se razprostira ogromna lipa, pod njimi pa raste gosta trava, medtem, ko vse okoli klopi raste bujna živa meja, lepo obrezana in oblikovana.
    Anna
    Anna


    Female
    Število prispevkov : 18
    Age : 32
    Registration date : 13/03/2009

    Klopi na kadilski strani dvorišča Empty Re: Klopi na kadilski strani dvorišča

    Objavlja  Anna Pet Mar 13, 2009 2:22 pm

    Vsa zamišljena je s polnimi rokami (2 kovčka in 2 torbi, + torbica) hodila proti klopcam na kadilski strani dvorišča. Ustavila se je pred klopco in se počila nanjo. Oddahnila si je, ko je imela končno proste roke. Iz torbice je vzela škatlo cigaret in si prižgala eno. Počasi je puhala dim in premišljevala o novi šoli. Upala je, da ji bo tu všeč in, da niso vsi tako zadrgnjeni kot na prejšnji. Komaj je čakala, da spozna nove prijatlje in komaj je čakala prvi vikend. Njena cigareta je bila že skoraj pri koncu. Spustila jo je na tla in jo pohodila. Odločila se je še par minut sedeti tam, saj je bila res utrujena od nošenja vseh teh torb.

    @kdorkolii...=)
    Hanna
    Hanna
    Dijak/inja 1. letnika


    Female
    Število prispevkov : 53
    Age : 30
    Registration date : 23/11/2008

    Klopi na kadilski strani dvorišča Empty Re: Klopi na kadilski strani dvorišča

    Objavlja  Hanna Pet Mar 13, 2009 4:37 pm

    Hannah je tokrat slabe volje in dvomila je, da bi jo lahko kaj spravilo v dobro. Sploh ni pazila kje hodi in se sesedla na neko klop, ki ji je bila najbližje. Prijatelji so jo sicer povabili na pijačo v nek bar, da bi se malo razvedrila, a ni imela volje. Kmalu je opazila, da se bliža dekle z polno kovčkami in je sedlo na klopco poleg njene. Nekaj čase je dekle opazovala, saj se ji je dekle zdelo zelo znano. Nekaj časa jo je še samo opazovala, nato se pa jo je prešvignilo. Anna! Vstala je in se z hitrimi koraki odpravila do njene klopce. "Anna!" je od navdušenja kriknila, ko je opazila, da je bila res ona. Objela jo je in se nasmehnila. "Kako to, da si ti tukaj? Nikoli si nisem mislila, da se bova še sploh kdaj videli." Sedla je poleg nje in jo radovedno gledala.
    Anna
    Anna


    Female
    Število prispevkov : 18
    Age : 32
    Registration date : 13/03/2009

    Klopi na kadilski strani dvorišča Empty Re: Klopi na kadilski strani dvorišča

    Objavlja  Anna Sob Mar 14, 2009 6:14 pm

    Poleg Annine klopce je sedelo neko dekle. Anna se ni zmenila zanjo saj je premišljevala o sebi. Ko je dekle kar na enkrat kriknilo njeno ime je mislila, da jo bo kap. Pogledala jo je in opazila, da je to Hanna!! Njena najboljša prijateljica, ki je odšla na drugo šolo.
    "Hanna!!!" je zavpila in jo objela z vso močjo.
    "Kako to, da sem jaz tukaj?? Kako to da si ti?? To me bolj zanima! Ali nisi odšla na umetniško šolo??? Tudi jaz si nisem mislila, da se bova še kdaj videli," je regljala kot navita. Mislila si je, da je nabolj vesela oseba na tem svetu. Ko je že mislila, da bo na novi šoli vsa osamljena in zaprta vase jo je presenitilo to, da njena najboljša prijateljica obiskuje isto šolo.
    Veliko se bo še zgodilo to leto... si je mislila.
    Hanna
    Hanna
    Dijak/inja 1. letnika


    Female
    Število prispevkov : 53
    Age : 30
    Registration date : 23/11/2008

    Klopi na kadilski strani dvorišča Empty Re: Klopi na kadilski strani dvorišča

    Objavlja  Hanna Sob Mar 14, 2009 8:29 pm

    "No, saj sem si želela. A si je Ignacio premislil in me vpisal na to šolo, ker je najbolj prestrižna naokoli in je kot pravi mama želel najboljše zame." Zavzdihnila je. Pred kratkim je še mislila, da je nič ne more spraviti v dobro voljo, sedaj je pa bila najsrečnejša oseba na svetu. "Kako pa to, da si se ti znašla tukaj?" Prižgala si je cigareto in radovedno gledala proti Anni. "Sicer pa mislim, da bo sedaj veliko bolje tukaj, kot sem si mislila," je rekla in se nasmehnila.
    Anna
    Anna


    Female
    Število prispevkov : 18
    Age : 32
    Registration date : 13/03/2009

    Klopi na kadilski strani dvorišča Empty Re: Klopi na kadilski strani dvorišča

    Objavlja  Anna Pon Mar 16, 2009 10:18 am

    "Ahaaa. Zakon!" ji je rekla vsa navdušena. Bila je res neznansko vesela, ko se je njena najboljša prijateljica pokazala na isti šoli kot ona.
    "Mene je mami sem poslala, navkljub mojemu nasprotovanju. Ne vem kako me je lahko poslala od doma preden si ti prišla s počitnic!! Zaradi tega sem mislila, da te ne bom nikoli več videla, a zdaj si tu in življenje ne more biti lepše!!" je rekla v smehu. Objela je Hanno.
    "Seveda bo veliko bolje sedaj, ko sva skupaj!"
    Prižgala si je cigareto in se predala okusu.
    Hanna
    Hanna
    Dijak/inja 1. letnika


    Female
    Število prispevkov : 53
    Age : 30
    Registration date : 23/11/2008

    Klopi na kadilski strani dvorišča Empty Re: Klopi na kadilski strani dvorišča

    Objavlja  Hanna Pon Mar 16, 2009 7:51 pm

    "Itaaak, čeprav je na začetku bilo vse bolj zakomplicirano." Zasmejala se je in se spomnila kako se je na začetku upirala tej odločitvi. "Če bi vedela kako sem vedno nestrpno čakala, da se boš pripeljala domov, a se to nažalost ni zgodilo. Pa še nihče mi ni povedal kje si." Zavzdihnila je. Tisti dnevi so bili zanjo kar mučni. "Enkrat skupaj, za vedno skupaj," je rekla in se nasmehnila. To je bil njun skupen moto že od začetka. "Katera smer si torej?"
    Anna
    Anna


    Female
    Število prispevkov : 18
    Age : 32
    Registration date : 13/03/2009

    Klopi na kadilski strani dvorišča Empty Re: Klopi na kadilski strani dvorišča

    Objavlja  Anna Tor Mar 17, 2009 2:01 pm

    "Mah, pusti moje starše, res ju ne razumem..." je rekla Anna in žalostno pogledala. Njena starša nista marala Hanne že odkar se je Anna začela družiti z njo. To je Anno res razkurilo, a ni mogla nič.
    "Prav imaš, enkrat skupaj zavedno skupaj," je ponovila za Hanno in jo močno objela.
    Odgovorila je na Hannino vprašanje o smeri 'študija': "Splošna sem, pa ti?"
    Med čakanjem na odgovor se je zagledala v metulja, ki je (v tem mesecu?) letal s cveta na cvet...
    Hanna
    Hanna
    Dijak/inja 1. letnika


    Female
    Število prispevkov : 53
    Age : 30
    Registration date : 23/11/2008

    Klopi na kadilski strani dvorišča Empty Re: Klopi na kadilski strani dvorišča

    Objavlja  Hanna Tor Mar 17, 2009 7:34 pm

    "Oprosti, ampak res sta malo čudniva. Ne vem kaj sem njima naredila, da sta se tako obnašata do mene." Čeprav je Hanna storila vse, da bi se njima priljubila nikoli ni nič vžgalo in to jo je vedno 'ubijalo'. Velikokrat, ko sta bile z Anno zmenjeni so našli kak izgovor, da Anna ne more. "Tudi," se je razveslila Hanna, nato pa nadaljevala "torej bova skupaj v vilah." Anna je bila edina oseba z katero se Hanna ni nikoli kregala, le enkrat in še to zaradi nekega fanta. "In si že koga spoznala tukaj?"
    Anna
    Anna


    Female
    Število prispevkov : 18
    Age : 32
    Registration date : 13/03/2009

    Klopi na kadilski strani dvorišča Empty Re: Klopi na kadilski strani dvorišča

    Objavlja  Anna Sre Mar 18, 2009 10:31 am

    "Saj ti pravim, da ju pusti...ne sekiraj se...zdaj nama dolgo ne bosta mogla nič, kajti bova skupaj, same, celo šolsko leto!," je rekla Anna in se nasmehnila. "Med počitnicami, se bova pa že zmenile, da ostaneva tu..." je še dodala in pomežiknila Hanni.
    Anna si jo je ogledovala, čisto nič se ni spremenila, še vedno je imela tisti -podobni kot ona- odštekan videz in tako je bila lepa, kot vedno.
    Anna je odgovorila na Hannino vprašanje: "Ja verjetno bova skupaj v vilah ja."
    "Ne nikogar še nisem spoznala....ti?"
    Hanna
    Hanna
    Dijak/inja 1. letnika


    Female
    Število prispevkov : 53
    Age : 30
    Registration date : 23/11/2008

    Klopi na kadilski strani dvorišča Empty Re: Klopi na kadilski strani dvorišča

    Objavlja  Hanna Čet Mar 19, 2009 10:24 pm

    "Hvala bogu." Sedaj jo več ni skrbelo kaj bo se dogajalo. In niti mar ji več ni bilo, da Annin staršem ni pri srcu, saj ima pač vsak svoj okus in z tem se bo morala enkrat že sprijazniti. "Uaau, potem pa bodo to zagotovo najboljše počitnice, ki so kdajkoli obstajale," je rekla in se nasmehnila. "Supeer," se je razveselila Hanna in kot kakšna barbika zaploskala z rokami-seveda za šalo. "Čisto nikogar? Hmm.. Nekaj sem jih pa res že. In so mi zelo všeč. Lahko ti kdaj koga predstavim." Že čisto na začetku leta je iskala dobro stvar, ki jo bo našla tukaj in sedaj je vedela, da so to dobri prijatelji, ki jih je nekatere poznala že od prej, nekatere pa je komaj sedaj. "In kaj se ti je kaj zgodilo v tem času, ko se nisva videli?" je radovedno vprašala.
    Anna
    Anna


    Female
    Število prispevkov : 18
    Age : 32
    Registration date : 13/03/2009

    Klopi na kadilski strani dvorišča Empty Re: Klopi na kadilski strani dvorišča

    Objavlja  Anna Tor Apr 14, 2009 9:47 am

    "Seveda mi lahk predstaviš koga," ji je rekla in pomežiknila, s tem je namreč ciljala na fante in punce, za avanture.
    "Zdaj morava skovati načrt kako ta stare prepričati, da ostaneva tu med počitnicami..." je rekla in se zlobno nasmehnila do ušes.
    Premišljevala je kako ju prepričati, a kadar si je zastavila cilj ji je uspel, skoraj vedno.
    "Ma nič se ni dogajalo, ko me ni bilo doma, cel čas sem bila vsa poklapana od žalosti, ker sem mislila, da te ne bom videla nikoli več, potem pa te srečam tu! Joj kako sem vesela! Drugače sem bila pri teti, na drugi strani mesta, prisiljena seveda. Pa ti...kaj si kaj počela?"

    Sponsored content


    Klopi na kadilski strani dvorišča Empty Re: Klopi na kadilski strani dvorišča

    Objavlja  Sponsored content

      Similar topics

      -
      » Klopi

      Danes je Ned Apr 28, 2024 3:23 am