High School

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Most elite high school far around!

Čas dogajanja na forumu

SEPTEMBER
 
Mesec september se vstrajno približuje svoji, z listjem obdani, postelji, v kateri bo prespal celotno leto. Gospod oktober že čaka, da posveti z novimi izzivi naproti.
Vsako deževno jutro - včasih celo sončno - v katerega se prebudijo dijaki je čarobno. Ptičice kljub vremenu letajo naokoli, čepijo na vejah dreves ali se sprehajajo po ulicah, v upanju, da najdejo kaj hrane. Mnogo ptic je že odletelo v južne kraje, da bi se izognile mrazu.
Kljub dežju se še kdaj prikaže kakšen sončni žarek, ki zdolgočasene dijake prepoji z veseljem in radostjo.
Narava je lepo obarvana, v rjavih in rdečih barvah pa se blestijo tudi listi dreves.
Edino zelenje, ki je še ostalo so sobne rastline in iglavci.
Dijaki, čas je torej, da se prepustite čarom narave in čez vikendi obiščete kakšen gozd, jezero, slap ali kaj podobnega.
A na knjige nikar ne pozabite, počasi bo treba zagarati v novem šolskem letu.
 
9°C
www.SlikoMat.com

Forumsko osebje

ADMINISTRATORJI
- Isabella Rosalie Lillard Callas
- Elizabeth Jordan Brooks
- Abbrence(y) Courtney Hale
 
MODERATORJI
trenutno jih še ne potrebujemo
 
MISS & MISTER HIGH SCHOOLA
-
-
 
 

    !i! Novičke !i!

    avatar
    Gost
    Gost


    !i! Novičke !i! Empty !i! Novičke !i!

    Objavlja  Gost Tor Avg 12, 2008 11:27 pm

    Tukaj pa administratorji in moderatorji objavljamo najnovejše novičke s foruma!


    Nazadnje urejal/a Daisy Pon Okt 06, 2008 9:19 pm; skupaj popravljeno 1 krat
    avatar
    Gost
    Gost


    !i! Novičke !i! Empty Re: !i! Novičke !i!

    Objavlja  Gost Ned Sep 14, 2008 12:02 pm

    Dragi moji,

    danes naša Alice praznuje 15. rojstni dan! cheers
    Saj vem, da je ona povsem običajen človek in res ne bi bilo potrebno tega pisati v obvestila, ampak je potrebno, ker je ona tista, ki je naš High School držala pokonci - vedno! Z nami je od začetka, še na starem serverju in bo - upajmo - do konca! Je administratorka, katero imamo radi prav vsi, zato mislim, da si za tole petnajstko zasluži en veeeliiiik aplavz! !i! Novičke !i! 100829
    Seveda pa ji vsi želimo:
    - sreče in veselja
    - zdravja
    - ljubezni in prijateljstva
    - dolgega življenja
    - lepih ocen in veliko uspeha na področju izobraževanja
    - veliko zabave in dogodivščin

    Alice, radi te imamo!
    !i! Novičke !i! 985329
    avatar
    Gost
    Gost


    !i! Novičke !i! Empty Re: !i! Novičke !i!

    Objavlja  Gost Pon Okt 06, 2008 9:22 pm

    Spet en lep pozdrav z moje strani!

    Ugotavljam, da ta forum zaradi odsotnosti Lane in Alice ne pelje nikamor, zato sem si pridobila Lanino dovoljenje, da naredim z njim kar mi zapaše! Razz
    In odločila sem se, da malce preuredim vse to, morda odprem na novo vse teme, dovolim vam, da zamenjate uporabniško ime in lik, če imate to željo, stari opisi gredo v posebno temo in odprla se bo tema, v kateri se boste opisali na novo ali star opis kopirali v novo temo! !i! Novičke !i! 115264
    Torej, za novo uporabniško ime se obrnite name preko ZS in mi povejte, kakšno si želite pa vam spremenim! Lik pa le pazite, da bo edinstven, da ne bomo imeli vsi istega! !i! Novičke !i! 612939

    Pa srečno Kekec! !i! Novičke !i! 29994
    avatar
    Gost
    Gost


    !i! Novičke !i! Empty Re: !i! Novičke !i!

    Objavlja  Gost Sob Okt 11, 2008 10:03 pm

    Heeej!

    Vaša Prue se spet oglaša, din dan don! ^^
    Moram vam sporočiti, da sem vsem uporabnikom, ki so v uporabniških imenih imeli pike zbrisala le-te iz uporabniških imen zaradi večje preglednosti!
    Od sedaj naprej so znakci v uporabniških imenih prepovedani!

    To pomeni, da so naslednja uporabniška imena spremenjena:
    Alice. -> Alice
    Toia. -> Toia
    Twig. -> Twig
    avatar
    Gost
    Gost


    !i! Novičke !i! Empty Re: !i! Novičke !i!

    Objavlja  Gost Pon Okt 20, 2008 8:51 pm

    Sicer sem mislila s tem prispevkom malce počakati, vendar mi je kar ušlo in zdaj ga objavljam.
    S tem prispevkom bi rada spodbudila vse forumce k prenovi in povzpetju foruma na boljše mesto na lestvici RPG forumov!
    Zelo bomo hvaležni, če boste meni preko ZS pošiljali raznorazne ideje za forum, popestritve, logotipe, ideje za izgled in še in še. Vsake ideje bom vesela, prav tako vsakega logotipa ali ikone, skartka vseh dobrih stvari za naš forum!
    Torej, le na delo, da forum na novo zablesti, kajne?

    !i! Novičke !i! 795665 all!
    Bella
    Bella
    Admin, dijak/inja 1. letnika
    Admin, dijak/inja 1. letnika


    Female
    Število prispevkov : 437
    Age : 30
    Registration date : 22/08/2007

    !i! Novičke !i! Empty Re: !i! Novičke !i!

    Objavlja  Bella Sre Okt 29, 2008 1:56 am

    Začetek novega šolskega leta je tukaj - 1. september je prišel kot bi mignil. Na šolo so prispeli novi obrazi, stari so napredovali v višje letnike in življenje spet teče naprej po natrpanem urniku.
    Začnite spoznavati fazane in novo prispele višje letnike, vklopite se v družbo ali pa to pomagajte drugim, živite življenje!.
    Vendar pa nikakor ne pozabite na šolske klopi. V sklopu šolskega leta morate v učilnicah nabrati vsaj 25 postov, če ne ne napredujete v višji letnik.

    Pa vso srečo v novem šolskem letu.


    Mesec: SEPTEMBER.
    avatar
    Gost
    Gost


    !i! Novičke !i! Empty Re: !i! Novičke !i!

    Objavlja  Gost Čet Nov 06, 2008 7:58 pm

    In čas je, da se lotimo oglaševanja. VSI BREZ IZJEM, bomo z današnjim dnem tale forum pričeli oglaševati v polno. Predlagam, da pošiljate po e-pošti, preko MSN-ja, oglašuejte na drugih forumih, predlagate prijateljem in prijateljicam, skratka probajte na vse možne načine. Verjamem, da lahko privabimo člane na forum, če se le zares potrudimo, to pa menda ni tako grozno težko, ne?
    Torej, pridno oglašujte, pa lepo pišite na forumu! Wink

    Vaša Prudence
    avatar
    Gost
    Gost


    !i! Novičke !i! Empty Re: !i! Novičke !i!

    Objavlja  Gost Sob Jan 10, 2009 5:15 pm

    Spet je na forumu nastopila ena od popestritvenih dejavnosti, katere zelo radi izvajamo!

    Tokrat je to jesensko taborjenje v naravo. Dijaki in dijakinje se bodo tja odpravili z avtobusi. Odpeljali se bodo v neimenovan gozd, v katerem jih čaka ogromno dogodivščin in pustolovščin, katerih se sploh ne zavedajo.
    Morate pa vedeti, da so s seboj vzeli le kupe vrvi, prvo pomoč, šotore, spalke, oblačila in svoje osebne stvari, nikakor pa ne hrane in denarja. To pomeni, da bodo hrano lovili sami, pijačo pa imajo ustekleničeno kar s seboj.

    Ste se torej odločili, da se podate v to nevarno pustolovščino?
    Pojdite v temo 'Prijavnice za jesensko taborjenje' in oddajte izpolnjen obrazec. Prostih mest je 20, zato pohitite!
    avatar
    Gost
    Gost


    !i! Novičke !i! Empty Re: !i! Novičke !i!

    Objavlja  Gost Sre Feb 25, 2009 5:07 pm

    Forum je spet zadela puščica prenove!

    Ja res je.
    Kakor ste verjetno opazili je naš forum po kakšen teden, dva zelo obiskan, potem pa število obiskanosti katastrofalno pade.
    In to je razlog, da ves čas potekajo nekakšne prenove.

    Seveda pa pri vsaki prenovi obljubljam bombastičen forum in odličen videz in vsebino...
    Vendar pa običajno to ne velja.

    Tokrat ne bom obljubila nič, a upam, da vam bo po prenovi forum všeč.
    Med prenovo pa bi prosila, da na forumu ne pišete prispevkov, da bom lažje vse prenovila.

    Nad izgubo prispekvov pa se ne čudite, saj bom očistila tudi vse teme in jih odprla na novo.
    Poleg tega pa bi poudarila še naše znamenite menjave likov.
    No tokrat je menjava lika možna.
    Vendar pa je to ZADNJIČ v celem šolskem letu, kar boste lahko zamenjali svoj lik in spisali nov opis, zato temeljito premislite in se bistro odločite.

    Hvala za razumevanje!

    Sponsored content


    !i! Novičke !i! Empty Re: !i! Novičke !i!

    Objavlja  Sponsored content


      Danes je Pet Maj 10, 2024 10:12 pm