High School

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Most elite high school far around!

Čas dogajanja na forumu

SEPTEMBER
 
Mesec september se vstrajno približuje svoji, z listjem obdani, postelji, v kateri bo prespal celotno leto. Gospod oktober že čaka, da posveti z novimi izzivi naproti.
Vsako deževno jutro - včasih celo sončno - v katerega se prebudijo dijaki je čarobno. Ptičice kljub vremenu letajo naokoli, čepijo na vejah dreves ali se sprehajajo po ulicah, v upanju, da najdejo kaj hrane. Mnogo ptic je že odletelo v južne kraje, da bi se izognile mrazu.
Kljub dežju se še kdaj prikaže kakšen sončni žarek, ki zdolgočasene dijake prepoji z veseljem in radostjo.
Narava je lepo obarvana, v rjavih in rdečih barvah pa se blestijo tudi listi dreves.
Edino zelenje, ki je še ostalo so sobne rastline in iglavci.
Dijaki, čas je torej, da se prepustite čarom narave in čez vikendi obiščete kakšen gozd, jezero, slap ali kaj podobnega.
A na knjige nikar ne pozabite, počasi bo treba zagarati v novem šolskem letu.
 
9°C
www.SlikoMat.com

Forumsko osebje

ADMINISTRATORJI
- Isabella Rosalie Lillard Callas
- Elizabeth Jordan Brooks
- Abbrence(y) Courtney Hale
 
MODERATORJI
trenutno jih še ne potrebujemo
 
MISS & MISTER HIGH SCHOOLA
-
-
 
 

2 posters

    Mestni park

    avatar
    Gost
    Gost


    Mestni park Empty Mestni park

    Objavlja  Gost Sre Feb 25, 2009 9:11 pm

    V mestnem parku mrgoli prodajalcev sladoledov, prikupnih barov in raznih vodnih fontan. Klopi so razporejene po celem zelenem travniku, ki kljub mestu pričara posebno vzdušje.
    Hanna
    Hanna
    Dijak/inja 1. letnika


    Female
    Število prispevkov : 53
    Age : 30
    Registration date : 23/11/2008

    Mestni park Empty Re: Mestni park

    Objavlja  Hanna Ned Mar 08, 2009 10:01 pm

    Po pouku se je Hanna odločila, da bo odšla še na krajši sprehod po parku. Bilo je kar nekaj ljudi, a Hanni je vseeno uspelo najti prosto klop, nekje na sredi parka. Usedla se je nanjo in svoj pogled usmerila v nebo. "Rian.. Ko bi bil tukaj.." Spomnila se je, da hrani v torbi majhno stekleničko vodke. Odprla je majhen predal v torbi in iz nanj najprej izvlekla stekleničko, nato pa še škatlo cigaret. Spila je požirek vodke, potem pa si prižgala še cigaret. Bilo ji je vseeno kaj si ljudje, ki so hodili okoli nje mislijo o njej. Zamišljeno je sedela in izmenično pila ter kadila, kar je izgledalo kar smešno.


    [Bella Mestni park 115264 ]
    Bella
    Bella
    Admin, dijak/inja 1. letnika
    Admin, dijak/inja 1. letnika


    Female
    Število prispevkov : 437
    Age : 30
    Registration date : 22/08/2007

    Mestni park Empty Re: Mestni park

    Objavlja  Bella Ned Mar 08, 2009 11:09 pm

    Bells je popolnoma raztreseno hodila po mestnem parku, ki ji je bil pravzaprav všeč. Spominjal jo je na dneve, ko sta z očetom hodila na sladoled. Samo on in ona. Brez Abbey, mame, sester ali kogarkoli, to je bilo nekaj, kar je pogrešala. Rada je imela sonce, oboževala je Kalifornijo, vendar je vse to zatrla misel na dom - na mamo, sestrično in sestre. Zmrazilo jo je po telesu. Popravila je svoja velika črna sončna očala in rutico v laseh, dolge valovite svetle lase je vrgla čez ramo nazaj in si odpela jopico. Zunaj je sijalo toplo sonce, verjetno je bil to najtoplejši dan odkar je prišla iz Kalifornije. V eni roki je držala iPhone in spretno iskala primerno glasbo, z drugo roko pa brskala po torbici za škatljico cigaret. V vsej tej zmedi ni opazila, da se je spotaknila ob klop, na kateri je sedelo temnolaso dekle. Kot okamenela je obstala in nič ji ni bilo jasno. ''Kaj pravzaprav že iščem?'' je rekla naglas, ne da bi se zavedala, in strmela predse. To se ji je pogosto dogajalo, njen spomin je bil popolnoma luknjast in pravzares ji je povzročal težave. Obrnila se je da bi šla, ko je po hrbtenjači v njene možgane prišla misel, da bi jo mogoče dekle lahko posodila cigareto. Obrnila se je nazaj in zakašljala. ''Oprosti, imaš mogoče še kakšno cigareto?'' je vprašala kar se da vljudno in ni pozabila niti na nedolžen nasmešek, ki jo je še pomlajšal.
    Hanna
    Hanna
    Dijak/inja 1. letnika


    Female
    Število prispevkov : 53
    Age : 30
    Registration date : 23/11/2008

    Mestni park Empty Re: Mestni park

    Objavlja  Hanna Pon Mar 09, 2009 12:49 am

    Ugotovila je, da njej je že zmanjkalo pijače. "Super.." si je zamrmlala in popravila lase. Mislila je, da sploh te vodke ne bo potrebovala, sedaj bi je pa še več. Kmalu je zaslišala glas, ki jo je spraševal po cigareti. Glavo je poravnala in opazil neko dekle, ki bi ji dala 13 let. A vedela je, da ni najboljša v tem zato raje ni ocenjevala starosti. "Mhm." Pokimala je in vzela škatlo z klopi. Podala ji je škatlico, da je dekle lahko vzelo cigaret. "Ti posodim še vžigalnik?" Nasmehnila se je in dekletu podala še vžigalnik.
    Bella
    Bella
    Admin, dijak/inja 1. letnika
    Admin, dijak/inja 1. letnika


    Female
    Število prispevkov : 437
    Age : 30
    Registration date : 22/08/2007

    Mestni park Empty Re: Mestni park

    Objavlja  Bella Čet Mar 12, 2009 9:44 pm

    Bella je še naprej zrla v dekle in čakala na cigareto. Ko je sprejela cigareto, jo je najprej obliznila, nato pa vtaknila med ustnice. ''Prosim'' je kratko rekla o vžigalniku in se neopazno nasmehnila. Spretno si je prižgala cigareto in vrnila vžigalnik. Obrnila se je in naredila dva, mogoče tri, korake naprej, ko se je spet obrnila. ''Mogoče bo bolje, če se ti zahvalim'' je zmedeno rekla in se nasmehnila, da, tokrat ji je uspelo svoje ustnice raztegniti v nasmeh. ''Hvala'' je še enkrat rekla in jo pogledala, ni vedela kaj pravzaprav si misli, a nekaj ji je reklo naj ostane. ''Lahko prisedem?'' je vljudno vprašala in se med tem že usedla na klop poleg temnolasega dekleta.
    Hanna
    Hanna
    Dijak/inja 1. letnika


    Female
    Število prispevkov : 53
    Age : 30
    Registration date : 23/11/2008

    Mestni park Empty Re: Mestni park

    Objavlja  Hanna Čet Mar 12, 2009 10:41 pm

    Hannah je nekaj časa opazovala dekle, nato pa raje odmaknila pogled. Skrbno je pospravila vžigalnik in nekaj časa gledala v tla, ko je zaslišala dekletov glas. "Ni za kaj. Z veseljem sem ti posodila." To je rekla vljudno in še sama bila presenečena, da ji je uspelo tako prijazno tole izgovoriti. Zamahnila je z roko in tako nakazala, da ni za kaj. "Seveda, da lahko," v bistvu je ni motila, zato ni imela nič proti temu. "Mimogrede, moje ime je Hanna." Nasmehnila se je in opazila, da je sklenila novo poznanstvo. "Tudi ti obiskuješ High school?"
    Bella
    Bella
    Admin, dijak/inja 1. letnika
    Admin, dijak/inja 1. letnika


    Female
    Število prispevkov : 437
    Age : 30
    Registration date : 22/08/2007

    Mestni park Empty Re: Mestni park

    Objavlja  Bella Čet Mar 12, 2009 11:17 pm

    Popolnoma se je sprostila na klopi, to je pri njej pomenilo da je noge dala na klop in se udobno zlegnila z lesenim naslonjalom. V tišini je kadila cigareto in razmišljala o svoji sestrični. ''Bella, me veseli'' je rekla in se nasmehnila. Ni imelo smisla, da je ponavljala svoje celo ime, tako si ga ne bi zapolnila. Preden je dojela, kaj jo je vprašala Hanna, je minila cela večnost. ''Am...'' je rekla in se nasmehnila sama sebi. ''Ja, mislim, naj bi, nisem ravno najbolj redna pri pouku. Ti?'' je vprašala in jo pogledala, pred tem pa na hitro potegnila ogljikov monoksid v pljuča. 'One look could kill...' si je zapela v mislih in se nasmehnila. Bila je totalno zaspana in utrujena in brez energije, vse kar si je želela je, da bi ji nekdo sem prinesel mehko posteljo. Nič se ji ni ljubilo, še roke ni mogla premakniti k ustnicam. Stežka se je prisilila da je iz roke izpustila cigareto in prestavila roke v svoje naročje.
    Hanna
    Hanna
    Dijak/inja 1. letnika


    Female
    Število prispevkov : 53
    Age : 30
    Registration date : 23/11/2008

    Mestni park Empty Re: Mestni park

    Objavlja  Hanna Čet Mar 12, 2009 11:58 pm

    Pokimala ji je, saj ji nikoli ni bilo v navadi seganje v roke. To se ji je zdelo preuradno, ona je pa bila še mlada in ni bila za nič uradnega. "Tudi ja. Torej predvidevam, da si prvi letnik. Se motim?" Rahlo je povzdignila obrv, nato jo pa spet spustila. Opazila je, da je Bella popolnoma izčrpana. Njo samo je ubijala samo misel na šolo in kup domačih nalog. Vrgla je svojo cigareto na tla in jo pohodila, nato pa se še sama naslonila z glavo na klop.
    Bella
    Bella
    Admin, dijak/inja 1. letnika
    Admin, dijak/inja 1. letnika


    Female
    Število prispevkov : 437
    Age : 30
    Registration date : 22/08/2007

    Mestni park Empty Re: Mestni park

    Objavlja  Bella Pet Mar 13, 2009 12:05 am

    ''Ubistvu ja. In bom očitno še ostala. Ti?'' je rekla in se nasmehnila, z zobmi je zagrabila kroglico svojega pirsa, ki ga je imela čez jezik. Nežno se je poigraval z njo in sukala jezik. ''Torej si sošolka od Abbey?'' je vprašala in pogledala svoje allstarke. Ni si mislila da bo kdaj pred drugimi izgovorila ime svoje sestrične. Oziroma, da bo komu priznala da sta sestrični. Pravzaprav se še ni odločila ali ji bo res povedala, tako ali tako bo izvedela če pozna Abbey. Pač ni znala držati jezika za zobmi...
    Hanna
    Hanna
    Dijak/inja 1. letnika


    Female
    Število prispevkov : 53
    Age : 30
    Registration date : 23/11/2008

    Mestni park Empty Re: Mestni park

    Objavlja  Hanna Pet Mar 13, 2009 4:17 pm

    "Tudi. Fazanka, torej." Zavzdihnila je in se spomnila, kaj vse je morala pretrpeti na prvi dan novega šolskega leta. "Drži. Jo poznaš?" Prikimala je in se spomnila na Abbey ter na njune skupne trenutke. Položila je noge k sebi in jih 'objela'. To je bil že njen običajen položaj sedenja. "Katera smer pa si?" se je nato spet posvetila Belli. Med čakanjem na odgovor se je poigravala z svojimi lasnimi podaljški, ki jih je enostavno oboževala.
    Bella
    Bella
    Admin, dijak/inja 1. letnika
    Admin, dijak/inja 1. letnika


    Female
    Število prispevkov : 437
    Age : 30
    Registration date : 22/08/2007

    Mestni park Empty Re: Mestni park

    Objavlja  Bella Sob Mar 14, 2009 2:06 pm

    Bella je zamahnila z roko in se komaj opazno nasmehnila. ''Predobro'' je rekla in si dolge svetle lase vrgla čez ramo. ''Živela je pri moji mami, odkar vem zase'' je rekla in se namrščila. Resnično je sovražila svojo sestrično, očitno pa so jo tukaj imeli vsi radi. ''Moja sestrična je, ampak se ne preneseva'' je razložila na kratko in roke spravila v naročje, ni vedela kam naj jih spravi in to jo je najbolj motilo. Običajno je imela v roki cigareto ali pa flašo, brez vsega tega se je počutila tako golo. Med utnice je vtknila prst in si odgriznila noht, to je bila njena stara navada. Že odkar je vedela zase je grizla nohte, seveda je vmes imela obdobja, ko jih je pustila popolnoma na miru in si pustila dolge, potem pa si jih je zgrizla do živega. ''Glasbena, ti?'' je z nasmeškom vprašala, postala je boljše volje in zdelo se ji je, da vse le ni tako črno če ob sebi nima alkohola in cigaret.
    Hanna
    Hanna
    Dijak/inja 1. letnika


    Female
    Število prispevkov : 53
    Age : 30
    Registration date : 23/11/2008

    Mestni park Empty Re: Mestni park

    Objavlja  Hanna Sob Mar 14, 2009 9:35 pm

    "Ne preseta se?" je presenečeno ponovila. Sama si ni mogla predstavljati kako bi živela brez sestričen, saj se je z vsako odlično razumela. "Splošna," je rekla, nato pa nadaljevala: "sicer sem hotela iti umetniško smer, če že v umetniško šolo nisem morala, a sem si na koncu premislila." Ni vedela zakaj je to bolj podrobno razložila, saj konec koncev Belle morda to sploh ni zanimalo. "Igraš morda tudi na kakšen inštrument?" je nato nadaljevala z pogovorom.
    Bella
    Bella
    Admin, dijak/inja 1. letnika
    Admin, dijak/inja 1. letnika


    Female
    Število prispevkov : 437
    Age : 30
    Registration date : 22/08/2007

    Mestni park Empty Re: Mestni park

    Objavlja  Bella Ned Mar 15, 2009 8:46 pm

    Bella se je nasmehnila, vedela je kakšen bo odziv. Vedno je bilo enako. ''Pravzaprav res ne. Nisva na enaki valovni dolžini'' je kratko razložila in pomislila na očitne razlike med njo in sestrično. Bella je strpno poslušala Hanno in prav prijetno je bilo klepetati z njo, čeprav sta načeli najbolj dolgočasno temo vseh časov - šolo. Ampak še tako dolgočasna tema je lahko zanimiva, če je takšen tudi sogovorec. ''Kitaro, akustično in električno, poprimem pa tudi za bas kitaro'' je rekla z nasmeškom, oboževala je občutek ko njeno telo preplavi surov zvok kitare, vse dlake se ji postavijo po koncu in njeno telo se vname. Ne more biti pri miru. Prav tako je oboževala občutek, ko so strune zapele pod njenimi prstki. ''Brez glasbe si ne predstavljam življenja'' ji je pomežiknila in se pravzaprav zavedla, kaj počne. Odkar je na Highschoolu še ni poprijela svoje Les Paul električne kitare v svoje drobne roke, čeprav si življenja brez tega ni predstavljala. To so bile njene sanje. Očitno je bila preveč pod pristiskom novega okolja, ne, zagotovo ni bilo to. Globoko v sebi je vedela kaj je krivo za njeno glasbeno odsotnost. ''V katero smer umetnosti si se pravzaprav hotela upisati?. Glasbeno ali likovno?'' je vprašala Hanno in si popravila kup trzalic, ki jih je imela obite okoli leve roke.
    Hanna
    Hanna
    Dijak/inja 1. letnika


    Female
    Število prispevkov : 53
    Age : 30
    Registration date : 23/11/2008

    Mestni park Empty Re: Mestni park

    Objavlja  Hanna Ned Mar 15, 2009 9:17 pm

    "Aja," je rekla razumevajoče, čeprav stvari ni niti dobro razumela, a mešati v njune posle se tudi ni hotela. "Uaau. Če bi jaz lahko igrala vsaj na eno izmed teh kitar.." Že od nekdaj si je želela igrati električno ali vsaj bas kitaro in biti v kakšnem bendu, vendar sta ji starša to prepovedala, saj sta menila, da bo to vplivalo na njene ocene in bo postala takšna kot kakšno dekle z ulic, ki nima pravega življenja. Predlagala sta ji celo naj igra violino ali harmoniko, a je to odločno zavrnila, saj je bila violina zanjo preklasična pa še tista elegantna oblačila bi morala nositi na nastopih, harmonika pa je izvajala glasbo, ki jo je Hanna najbolj sovražila- narodno. "Verjetno mora biti čudovito, ko brenkaš na strune kitare," je zasanjano rekla. "Likovno. Že od nekdaj je risanje moja strast." V osnovni šoli je vedno imela same petice pri likovni vzgoji in učitelj likovne vzgoje jo je kar naprej hvalil, kar jo je še bolj spodbudilo, da bi šla na umetniško šolo, seveda likovno smer. "Si se ti sama odločila za to šolo ali pa si tukaj po zaslugi oziroma krivdi druge osebe?"
    Bella
    Bella
    Admin, dijak/inja 1. letnika
    Admin, dijak/inja 1. letnika


    Female
    Število prispevkov : 437
    Age : 30
    Registration date : 22/08/2007

    Mestni park Empty Re: Mestni park

    Objavlja  Bella Ned Mar 15, 2009 9:42 pm

    ''Pravzaprav je res. Obožujem čisti zvok kitare'' je rekla in se zasanjala. Za trenutek je zaprla oči in se prepustila valovanju vetr, v glavi pa brenkala na svoje strune akorde njenega najljubšega komada - Sweet Child O'Mine. ''Če hočeš se lahko oglasiš pri meni, lahko te kaj naučim'' ji je pomežiknila, ne bi bila prva ki bi ji kazala osnove kitare. Sama jo je igrala že skoraj devet let. Že kot otrok je bila alternativec, kot bi bila rojena za čisti rock, kot bi živela in dihala zanj. ''Enako za glasbo. Vem kako je to. V glasbi sem že od rojstva, kitaro pa igram že skoraj devet let'' ji je z nasmeškom pomežiknila in se zamislila. Sama nikoli ni bila likovno nadarjena, njeno risanje je bilo slabše od risanja njene dveletne nečakinje Tanye. Resnično ji to ni šlo od rok. Razmislila je o naslednjem vprašanju in se odločila za čisto resnico brez olepšav. ''Abbey je od rojstva živela pri nas, nikoli se nisva razumeli. Poleg nje imam še starejše sestre, tudi z njimi nisem v najboljših odnosih. Pravzaprav je edina oseba, s katero se razumem moj oče. Mama me je poslala sem, ker sem užalila Abbey in ker je izvedela da kadim travo'' je rekla in se zasmejala, zdaj se ji je zdelo skrajno neumno. Vsi kadijo travo in vsi kdaj koga užalijo, celo tako 'popolni' kot sta Abbey in njena mama. ''Moja mama obožuje Abbey'' je rekla in pogledala v tla, ta stavek jo vedno prizadane. Kljub odnosom je imela mamo rada... ''In ti?'' je vprašala in se poskušala nasmehniti, pravzaprav je hotela narediti boljše vzdušje.
    Hanna
    Hanna
    Dijak/inja 1. letnika


    Female
    Število prispevkov : 53
    Age : 30
    Registration date : 23/11/2008

    Mestni park Empty Re: Mestni park

    Objavlja  Hanna Ned Mar 15, 2009 11:15 pm

    "Misliš resno? Potem se z veseljem." Nasmehnila se je in upala je, da se bo res to kdaj zgodilo, saj si je res želela igrati kitaro. "Glavno je, da počneš to kar si želiš in igraš inštrument kateri ti je všeč. Seveda pa rabiš veliko volje," je rekla in se nasmehnila. "Nevem kaj bi rekla. Torej sedaj vem zakaj nisi v dobrih odnosih z Abbey. Gotovo ti je bilo težko.." Sama pravtako ni imela lepe preteklosti. "No vse se je začelo, ko si je moj pravi oče našel ljubico, ki ga je imela samo zaradi denarja. Z mamo sta se ločila in čez nekaj časa sem se jaz preselila k njej in njenemu novemu fantu, ki mi je bil zelo všeč in mi še vedno je- seveda kot očim. Nekega večera sem se odpravila na zabavo in tam srečala svojega brata Lucasa, ki me je skušal posiliti in ko sem že obupala je vstopil nek fant in me rešil. Z njim sem začela hoditi in bila sem srečna vse dokler mi očim ni sporočil, da grem na to šolo. Prekiniti sem morala z fantom in sem sem prišla samo zaradi tega, da bi bila bolj varna." Tega do zdaj še nikoli ni zaupala. V bistvu je povedala več kot je nameravala, a povedala ji je in nekako ji je odleglo. "In si si že našla sorodno dušo tukaj?" je spremenila temo in ji pomežiknila.
    Bella
    Bella
    Admin, dijak/inja 1. letnika
    Admin, dijak/inja 1. letnika


    Female
    Število prispevkov : 437
    Age : 30
    Registration date : 22/08/2007

    Mestni park Empty Re: Mestni park

    Objavlja  Bella Ned Mar 15, 2009 11:24 pm

    Bella jo je pozorno poslušala in po pravici sploh ni vedela kaj naj reče. Vse skupaj jo je prizadelo, vkopalo na klop da je komaj dihala. Vedela je, da mora dihati, če ne se bo iz njenih oči vlil trop solz. Takšne zgodbe so jo vedno ganile, nikoli ne bo pozabila dneva ko ji je sošolka iz osnovne šole razlaga o njenem bratcu, ki je umrl za levkemijo. Pogoltnila je cmok in pogledala Hanno. Sreča da je imela velika temna sončna očala. ''Žal mi je, gotovo ti je še težje kot meni'' je rekla in potem raje ostala tiho, ni hotela reči česar narobe ali pa jo še bolj prizadeti, v takšnih situacijah nikoli ne vedela kko naj ravna. Pomislila je. ''Pravzaprav težko najdem sorodno dušo. Sem precej nenavaden človek'' je rekla in se nasmehnila, vedela, da je Hanna menjala temo. Pomislila je na Beth. Ona je vsekakor bila njena sorodna duša, potem pa je bila tukaj tudi Apple, njena bivša punca. ''Je kar nekaj ljudi, ki se odlično ujamem z njimi, a ne morem trditi da so moje sorodne duše. Premalo časa sem tukaj'' je rekla z nasmeškom in si popravila pramen svetlih las, ki ji je ušel v oči. ''Pa ti?'' ji je vrnila vprašanje in si lase prijela v čop, potem pa jih vrgla nazaj na hrbet.
    Hanna
    Hanna
    Dijak/inja 1. letnika


    Female
    Število prispevkov : 53
    Age : 30
    Registration date : 23/11/2008

    Mestni park Empty Re: Mestni park

    Objavlja  Hanna Pon Mar 16, 2009 12:47 am

    "V bistvu mi niti ni," skomignila je z rameni, nato pa nadaljevala "sem pozitiven človek, zato sem v tem poskušala najti nekaj dobrega in sedaj sem tudi našla. Sprva je res bilo veliko bolj, a sedaj mi je že skoraj vseeno." Nasmehnila se je in si popravila lase, ki so se ji rahlo razkuštrali. Zasmejala se je. "Tako nenavadna pa po moje tudi nisi." Spremenila je položaj in noge postavila nazaj na tla. "Zato imaš pa še cela tri leta, tukaj seveda." Zavzdihnila je. "Sploh nevem, če jo bom kdaj našla sploh še.. Res je, da tudi jaz poznam veliko ljudi z katerimi se izvrstno razumem, a vseeno je to nekako.. drugače," je zopet skomignila z rameni. "Iz katerega kraja pa drugače prihajaš?"
    Bella
    Bella
    Admin, dijak/inja 1. letnika
    Admin, dijak/inja 1. letnika


    Female
    Število prispevkov : 437
    Age : 30
    Registration date : 22/08/2007

    Mestni park Empty Re: Mestni park

    Objavlja  Bella Sre Mar 18, 2009 9:50 am

    Bella se je nasmehnila in zamahnila z roko. ''Pravzaprav sem'' ji je pomežiknila, enkrat bo Hanna to spoznala, mogoče še prehitro. Njene nenavadne ideje marsikoga prestrašijo in se oddaljijo od nje. ''Poznam to'' ji je pomežiknila in se zopet nasmehnila, postala je boljše volje in dovolj dobro razpoložena za odkrit pogovor. ''Kalifornija, ti?'' je vrnila vprašanje in pomislila na svoj dom. Na kraj katerega je oboževala, pa ga je morala zapustiti. Na ves tisti prestiž in sonce, sončne žarke, ki so božali njeno telo in jo spremljali na vsakem koraku, na morje, plažo in mivko. Na velike valove in mrzel ocean. Pomislila je na njihovo vilo na obali in njeno sobo z razgledom na ocean, na njihov bazen in palmo. Kljub vsemu je pogrešala svoj dom in kraj, njeno najljubšo gostilno, prijatelje in vse. Prvič odkar je na Highschoolu se je upala spomniti na prijatelje. Bolelo jo je, ko je pomislila da se zdajle sončijo na plaži in to brez nje, da uživajo v poletju v sončni Kaliforniji, ona pa v jesenskem vremenu na Highschoolu umira od dolgčasa...
    Hanna
    Hanna
    Dijak/inja 1. letnika


    Female
    Število prispevkov : 53
    Age : 30
    Registration date : 23/11/2008

    Mestni park Empty Re: Mestni park

    Objavlja  Hanna Čet Mar 19, 2009 10:09 pm

    "Morda si pa res. Bi se te morala bati?" Zasmejala se je, nato pa se zopet zresnila, a nasmešek na obrazu ji je vseeno ostal. "Los Angeles. Že od nekdaj in za vedno. No, vsaj upam." Los Angeles je res imela rada. Čeprav so nekateri o njem govorili vse mogoče je bil njej zelo všeč. "Si že kdaj bila tam?" Rada je delila izkušnje in svoje mnenje z drugimi ljudmi. Los Angeles je bil kraj, ki ga je oboževala pa ne samo zaradi toliko dejavnosti, ki jih je nudil, ampak tudi za to, ker je bil zanjo pomemben , saj je tam preživela pomembna leta njenega življenja.
    Bella
    Bella
    Admin, dijak/inja 1. letnika
    Admin, dijak/inja 1. letnika


    Female
    Število prispevkov : 437
    Age : 30
    Registration date : 22/08/2007

    Mestni park Empty Re: Mestni park

    Objavlja  Bella Ned Mar 22, 2009 8:13 pm

    ''Mogoče pa res'' ji je pomežiknila in se nasmehnila, nekateri so resnično menili da se je treba njene družbe izogibati. Veliko ljudi je začelo piti in kaditi, ko so bili poleg nje. Pa ne, ker bi jih Bella silila, zato ker je Bella to kar naprej počela in se človeku enostavno zlušta in se težko upre. ''Los Angeles?. Tam imam sorodnike. Malo je krajev v Ameriki, kjer nisem bila'' ji je pomežiknila in se nasmehnila. Veliko je potovala z očetom, takrat ko sta se enostavno usedla v avtodom in se odpeljala stran, od mame, Abbey in utrujajočih sester. Pogrešala je očeta, ki je bil tako razumevajoč in preprost, ni je obsojal da je kadila in pila, ni je obsojal niti ko je izvedel za njen greh z ilegalnimi drogami. Ampak ob enem mu ni bilo vseeno, imel jo je rad, le zaupal ji je in vedel, da ve kaj dela. Sam je bil enak. ''Ti si že bila v Kaliforniji?'' jo je vprašala in si za uso zataknila nadležen pramen las, ki ji je nagajal.
    Hanna
    Hanna
    Dijak/inja 1. letnika


    Female
    Število prispevkov : 53
    Age : 30
    Registration date : 23/11/2008

    Mestni park Empty Re: Mestni park

    Objavlja  Hanna Tor Mar 24, 2009 8:23 pm

    "Ah mislim, da ni tako nevarno." Sama se skoraj ničesar ni bala, razen nekaterih izjem, ki so pa bile prave malenkosti v primerjavi z drugimi. "Imaš pa srečo." Sama je prav tako veliko potovala, vendar večinoma ne v kateri kraj v Ameriki, ampak na druge celine, saj je Ignacio menil, da mora spoznati svet. "Enkrat, ko smo bili z šolo na neki ekskurziji. Ampak ga nisem mogla podrobneje spoznati, saj so nam učitelji ves čas nekaj težili." To je bila edina stvar, ki jo je sovražila na ekskurzijah- teženje učiteljev. Resnično ji je šlo na živce, ko so se vmešali v vsako stvar in jim pripovedovali nekakšne zgodovinske zgodbe, ki je nikakor niso zanimale. "V katerem kraju ti je pa bilo najbolj všeč?"
    Bella
    Bella
    Admin, dijak/inja 1. letnika
    Admin, dijak/inja 1. letnika


    Female
    Število prispevkov : 437
    Age : 30
    Registration date : 22/08/2007

    Mestni park Empty Re: Mestni park

    Objavlja  Bella Ned Mar 29, 2009 5:56 pm

    Bella je pomislila in se nasmehnila. Vsekakor je oboževala Kalifornijo. ''Kalifornija je moj dom, tam je moje srce, moji prijatelji in moj oče'' je rekla in pomežiknila Hanni. Zavzdihnila je in pomislila, tudi v Forsku ji je bilo všeč, čeprav je bilo živo nasprotje od njeje Kalifornije. Rada je imela zelenje in gozd, čeprav je sovražila dež in mraz. ''V Forksu imam babico, tudi tam mi je všeč'' je z zaprtimi očmi pripovedovala. Spremenila je položaj in se ulegla na klop, noge pa pokrčila. Pod glavo je postavila torbico, da je lažje videla Hanno. ''In tebi?'' je vprašala in si obliznila ustnice, to je počela kar naprej.

    Sponsored content


    Mestni park Empty Re: Mestni park

    Objavlja  Sponsored content

      Similar topics

      -

      Danes je Pet Maj 10, 2024 2:54 pm